Ümraniye Çekici

Ümraniye Çekici

Ümraniye bölgesi, İstanbul’un araç sayısı bakımından en yoğun olduğu bölgedir. Bunun sonucu olarak semtte araç çekici hizmetine olan talep de bir hayli büyüktür. Dolayısıyla Ümraniye’de birçok çekici firması bulmak mümkündür. Ancak önemli olan, güvenilir ve kaliteli bir firma ile anlaşabilmektir. 

0532 573 26 33

Ümraniye çekici firması olarak bizler gerektiği zamanda en hızlı ve profesyonel hizmeti sunmaktayız. Ümraniye ve çevresinde ne zaman nerede kaldığınız bizim için hiç önemli değil. Yenilenen teknolojilerle hizmet veren firmamız, düzenli aralıklarla araç bakımı yaptırmakta ve işinin ehli kişilerce hizmet vermektedir. Böylece aracınızın türü ve arıza nedeni fark etmeksizin rahatlıkla bizlere güvenebilirsiniz.

Ümraniye Oto Kurtarıcı

Ümraniye oto kurtarıcı olarak çekici hizmetimizi belirli aşamalarda vermekteyiz. İlk olarak şirket çalışanlarımız sizin aramanız üzerine arıza kaydı alır. Ardından bölgeye detaylı bir şekilde hâkim olması nedeniyle bulunduğunuz konuma kısa sürede ulaşım sağlar ve aracınızın kontrollerini gerçekleştirir. Eğer aracınızı yerinde tamir etmek mümkünse sizlere bu konuda da yardım sunar. Diğer durumlarda ise bakımı düzenli yapılan çekici aracı ile aracınız hiçbir hasar almadan çekilir ve istenilen adrese ulaştırılır. 

Çekici firmasının verdiği hizmetin kalitesini gösteren en büyük özellik müşterilerine gösterdiği önemdir. Kaliteli bir çekici firması her zaman müşterilerini diğer etmenlerden önde tutar ve en akılcı, kalıcı çözümü sunmaya çalışır. Bu bağlamda bizler için de güler yüzlü bir hizmet sunmak her zaman ilk planda gelir. Çünkü aracın yolda kalması başlı başına araç sahibi için sıkıntılı bir süreç demektir. Bu süreçte ise araç sahibinin tek ihtiyacı kaliteli bir hizmet olacaktır. Bu da sadece müşterisine önem veren bir firma tarafından yapılabilir. Dolayısıyla bizler mesai kavramı tanımadan verdiğimiz hizmet ile müşterilerimize karşı gösterdiğimiz özen ve dikkati sergilemekteyiz. 

ümraniye çekici

Ümraniye Çekici Fiyatları

Firmamızın verdiği çekici hizmetinde dikkat ettiği en önemli husus zaman ve ekonomik hizmettir. Zaman, yolda kalan bir araç için en önemli kavramdır. Çünkü aracın yolda kalması diğer araçların da hareketini kısıtlar ve araç sahibi için zorlu bir süreç yaşatır. Bunun önüne geçmek için bizler verdiğiniz adrese zaman kaybetmeden ulaşırız. Üstelik hızlı hizmetimize kar, yağmur gibi zorlu hava koşulları da engel olmaz. Aynı zamanda firmamız ekonomik çekici fiyatları ile de sizlere sunduğu hızlı hizmetini bütçenize uygun hale getirmektedir. Böylece aracınızın arızası ve türü ne olursa olsun size uygun fiyatlarla hizmet almanız mümkündür. 

Çekici Nasıl Bulunur?

Bir çekici firması, yolda kalan araçları arıza bölgesinden daha güvenli bir alana çekmek ve araç sahibini bu zor durumdan kurtarmak için hizmet eder. Bu nedenle çekici firmaları büyük talep gören işletmelerdir. Ancak günümüzde özellikle Ümraniye bölgesinde çekici firmalarının büyük oranda artması, araç sahiplerinin bunlar arasında seçim yapmasını da zorlaştırmıştır. Unutmamak gerekir ki, kaliteli bir firma her zaman müşterisini düşünen firmadır. Bu bağlamda bizler uzun yıllardan bu yana verdiğimiz hizmetimiz ile hem ekonomik hem de profesyonel ve hızlı çekici servisimizi 7 / 24 sizlere ulaştırırız.